Beschrijving
Waarschijnlijk een andere kloon of vorm van Phyllostachys incarnata. Lijken erg veel op elkaar. Erg mooi soort met dikkere halmen.
Eigenschappen
| familie | Phyllostachys |
| hoogte | 6 - 8 meter |
| halmdoorsnede | 5 cm |
| halmkleur | Groen |
| blad | 13 cm lang en 1,5 cm breed |
| bladkleur | Groen |
| standplaats | zon tot halfschaduw |
| winterhardheid | -20 °C |
| groeiwijze | opgaand |
| favoriet | nee |
| polvormend | nee |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | nee |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | nee |
