Beschrijving
Dit is een andere kloon/zaailing van Phyllostachys parvifolia. De scheuten hebben een afwijkende kleur en de wortelstokken hebben soms luchtkanalen. Deze Phyllostachys parvifolia zou dus beter in nattere omstandigheden kunnen groeien.
Eigenschappen
| familie | Phyllostachys |
| hoogte | 8 - 12 meter |
| halmdoorsnede | 8 cm |
| halmkleur | Groen |
| blad | 6,5 cm lang en 1,5 cm breed |
| bladkleur | Groen |
| standplaats | zon tot halfschaduw |
| winterhardheid | -18 °C |
| groeiwijze | opgaand |
| favoriet | nee |
| polvormend | nee |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | nee |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | nee |
