Beschrijving
Deze Phyllostachys kwangsiensis blijkt een andere kloon en heeft niet gebloeid in de periode van 2010/2013. Verder dezelfde eigenschappen.
Eigenschappen
| familie | Phyllostachys |
| hoogte | 8 - 12 meter |
| halmdoorsnede | 6 cm |
| halmkleur | Overig |
| blad | 15 cm lang en 1,5 cm breed |
| bladkleur | Overig |
| standplaats | zon tot halfschaduw |
| winterhardheid | -25 °C |
| herkomst | loofbossen van Guangxi |
| groeiwijze | opgaand |
| favoriet | nee |
| polvormend | nee |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | ja |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | nee |
