Beschrijving
Een wat afwijkende Indocalamus. De puntige bladeren zijn 25 cm lang en maar 4 cm breed. Deze bamboe vormt een dichte pol en ziet er erg sierlijk uit met z’n lange, dunne bladeren.
Eigenschappen
| familie | Indocalamus |
| hoogte | 1 - 2 meter |
| halmdoorsnede | 1 cm |
| halmkleur | Groen |
| blad | 25 cm lang en 4 cm breed |
| bladkleur | Groen |
| standplaats | zon tot halfschaduw |
| winterhardheid | -20 °C |
| herkomst | Sichuan en Chongqing |
| groeiwijze | opgaand, bladeren afhangend |
| favoriet | nee |
| polvormend | nee |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | nee |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | nee |
