Beschrijving
Prachtige grote bladeren van 30 cm lang en 5 cm breed. De plant zelf wordt tussen de 1 en de 2 meter groot. Deze bamboe wordt in China gebruikt voor het maken van pennenhouders, eetstokjes, om mee te vlechten en er wordt eten in de bladeren gewikkeld.
Eigenschappen
| familie | Indocalamus |
| hoogte | 1 - 2 meter |
| halmdoorsnede | 0,5 cm |
| halmkleur | Groen |
| blad | tot 30 cm lang en 5 cm breed |
| bladkleur | Groen |
| standplaats | zon tot halfschaduw |
| winterhardheid | -22 °C |
| herkomst | Zheijang, Jiangsu, Anhui, Shangdong en Hunan |
| groeiwijze | opgaand |
| favoriet | nee |
| polvormend | nee |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | nee |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | ja |
