Beschrijving
Maakt pas nieuwe scheuten in de zomer. Helaas slecht winterhard.
Eigenschappen
| familie | Fargesia |
| hoogte | 4 - 6 meter |
| halmdoorsnede | 3 cm |
| halmkleur | Groen |
| blad | tot 15 cm lang en 1,5 cm breed |
| bladkleur | Groen |
| standplaats | halfschaduw |
| winterhardheid | -25 °C |
| groeiwijze | opgaand |
| favoriet | nee |
| polvormend | ja |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | nee |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | nee |
