Beschrijving
Een lage Chimonobambusa soort waarvan de nieuwe scheuten een gemarmerd patroon hebben. Sierlijke kleine blaadjes.
In 1889 in Frankrijk ingevoerd
Eigenschappen
| familie | Chimonobambusa |
| hoogte | 2 - 3 meter |
| halmdoorsnede | 1 cm |
| halmkleur | Groen |
| blad | tot 15 cm lang en 1,5 cm breed |
| bladkleur | Groen |
| standplaats | halfschaduw tot schaduw |
| winterhardheid | -15 °C |
| herkomst | Japan |
| groeiwijze | opgaand |
| favoriet | nee |
| polvormend | nee |
| haag | nee |
| bodembedekker | |
| hoog | nee |
| reuze | nee |
| bloei | nee |
| eetbaar | nee |
| bladplant | nee |
